راهنمای جامع پنل و سیستم سایت ساز آپگرام

نحوه ورود به پنل مدیریت : پس از ساخت وب سایت و تحویل آن، با ایمیل (یا تلفن همراه) و رمز عبور (همان کدملی) از بخش ورود به حساب کاربری، وارد پنل مدیریت سایت خود شوید.

محیط ظاهری پنل مدیریت با پنل کاربران معمولی شبیه هم هست اما پنل مدیریتی دارای تنظیمات و دسترسی های گسترده جهت مدیریت سایت میباشد.


داشبورد : در بخش داشبور مدیریتی بخش هایی در صفحه وجود دارد که به ترتیب آن ها را معرفی میکنیم.

 • کاربران : در این بخش تعداد همه مدیران و کاربرانی که در سایت عضو هستند نمایش داده میشود.
 • هزینه ها : در این بخش جمع تمام مبالغی که کاربران شما پرداخت میکنند نمایش داده میشود.
 • سفارشات : تعداد کل سفارشات
 • تیکت ها : تعداد کل تیکت ها
 • باقی صفحه نیز آمار جزئی کل سفارشات بر اساس وضعیت آن ها و … نمایش داده شده است.

ثبت سفارش : در این بخش سفارشات ثبت خواهند شد که معمولا مدیر سایت نیازی به این بخش ندارد اما اگر خواستید سفارشی را از سایت خودتون ثبت کنید باید از این قسمت ثبت کنید.

توجه کنید موقع ثبت سفارش اگر با خطای موجودی کافی نیست مواجه شدید، نیازی به شارژ یا افزایش موجودی پنل ندارید و با رفتن به مسیر مدیریت کاربر » لیست کاربران اکانت خود را پیدا کنید و از بخش دستور، روی افزایش موجودی بزنید و به مقدار دلخواه به صورت دستی موجودی اکانت مدیریت خود را افزایش دهید.


لیست سفارشات : در این بخش میتوانید لیست تمام سفارشاتی که کاربران پنل ثبت کرده اند را مشاهده و مدیریت کنید.

 • شماره سفارش : این بخش شماره سفارش در سایت شما را برای شما و کاربر نمایش میدهد.
 • آیدی : این بخش فقط برای مدیریت نمایش داده میشود و شماره سفارش در پنل نمایندگی آپگرام میباشد.
 • کاربر : در این بخش مشخصات سفارش دهنده به همراه لینک های مدیریتی سفارش دهنده قرار دارد.
 • جزئیات اصلی سفارش : در این بخش جزئیات سفارش ثبت شده نمایش داده میشود. (توجه کنید روبروی کلمه “نوع” نام سرویس دهنده (آپگرام) میباشد و این نام فقط برای مدیریت نمایش داده میشود نه کاربر.)
 • زمان و تاریخ : زمان و تاریخ ثبت سفارش
 • وضعیت : وضعیت سفارش که اتوماتیک از سایت سرویس دهنده (آپگرام) تغییر پیدا میکند و همچنین میتوانید به صورت دستی از بخش دستور » ویرایش آن را تغییر دهید (پیشنهاد میشود دستی تغییر ندهید.)
 • API Response : در این بخش اگر پیغام یا خطایی از سوی سرویس دهنده (آپگرام) دریافت شود نمایش داده میشود.پیغام هایی مثل عدم موجودی و اعتبار ناکافی یا پیغام غیرفعال بودن سرویس برای سرویس هایی که در پنل آپگرام (یا هر سرویس دهنده دیگر) موقتا غیر فعال شده باشد.اگر پیغامی در این بخش دریافت کردید حتما به آن رسیدگی کنید چون آن سفارش ثبت نخواهد شد.

در صورت دریافت پیغام عدم اعتبار کافی و یا عدم موجودی : وارد پنل نمایندگی آپگرام شده و حساب کاربری خود را شارژ کنید. یا از مسیر تنظیمات » ایجاد لیست سرویس ها روی افزودن موجودی کلیک کنید و پنل آپگرام را شارژ کنید.

در صورت دریافت پیغام سرویس غیر فعال است یا سرویس موجود نیست : از بخش دستور در همان صفحه لیست سفارشات، وارد صفحه ویرایش شوید و وضعیت سفارش را روی بازگشت وجه ثبت کنید تا هزینه ی کاربر برای این سفارش به حساب کاربری اش بازگردانده شود.

دقت کنید:برای سفارشاتی که خطا دریافت میکنند، شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و مبلغی از حساب کاربری شما در پنل آپگرام کسر نخواهد شد.

 • دستور : در بخش دستور میتوانید جزئیتان و وضعیت سفارش را مدیریت و ویرایش کنید.

دسته بندی : در این بخش دسته بندی سرویس ها را میتوانید مدیریت کنید.

سرویس ها :

مدیریت کاربر » لیست کاربران

تنظیمات » تنظیمات

تنظیمات » ایجاد لیست سرویس ها

تنظیمات » درگاه های پرداخت

تنظیمات » پاداش درگاه

تنظیمات » ایجاد اخبار و اطلاعیه

ارسال پیام به پشتیبانی
آموزش کامل کسب درآمد با پنل