دلیل کندی سرعت و ریزش اخیر سرویس های اینستاگرام چیست؟


تقریبا نزدیک دو هفته ای هست اکثر سرویس های فالوور، لایک و ویو به دلیل محدودیت های ایجاد شده توسط اینستاگرام برای تمام سرویس دهندگان جهانی (نظیر آپگرام) با کندی سرعت مواجه شده همچنین سرویس های فالوور علاوه بر سرعت پایین، ریزش نیز پیدا کرده اند.

سرویس ویو هم به دلیل تغییر ساختار کلی ویدیو ها در اینستاگرام به ریلز درحال آپدیت هست و سرویس های ویو به صورت جهانی به با مقداری مشکل روبرو شده اند.

محدودیت های اعمال شده چه تاثیری بر روی سرویس ها گذاشته اند؟

همانطور که مطلع هستید و قبلا هم اطلاع رسانی های لازمه انجام شد، محدودیت های جدید اینستاگرام روی سرویس ها باعث شده است تا خدمات به درستی کار نکنند و یک سری مشکلات برای سرویس ها به وجود بیاید.

از جمله مشکلات سرویس ها شامل :

ریزش بالا : این ریزش ها برای هر نوع پیجی اتفاق میفتد و فرقی ندارد پیج تازه تاسیس یا قدیمی باشد. پیج هایی که تعداد بالایی فالوور داشته باشند و قبلا از خدمات فیک استفاده کرده باشند درصد ریزش ها برای آن ها بیشتر نیز می باشد.

کاهش سرعت ارسال : برخی از خدمات دچار کاهش سرعت شده اند و در سفارشات با تعداد بالاتر این کاهش سرعت بیشتر نیز میباشد…

📌 محدودیت های اعمال شده خبر خوشایندی نیست اما، وظیفه ما به عنوان یک ارائه دهنده صداقت و ارائه بهترین خدمات است. خوشبختانه بیش از 80 درصد از سرویس ها مشکلی ندارند و تقریبا ریزش ها روی سرویس های باکیفیت (نه ارزان و بدون گارانتی) کنترل شده هستند و ما با ارتقا و آپدیت سرویس ها سعی کرده ایم تا تمامی سفارشات با توجه به این محدودیت ها به درستی انجام شوند. ولی به دلیل محدودیت های جدید اینستاگرام ممکنه ریزش در بعضی سفارش ها تا ۳۰ یا ۴۰ درصد هم برسه که این قضیه به هیچ عنوان برای ما که از قدیمی ترین سرویس دهندگان ایرانی هستیم خوشایند نیست.

 از شما عزیزان درخواست داریم با آگاهی کامل از این موارد نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید و برخی موارد را به مشتریان خود نیز گوشزد کنید.

تیم آپگرام با همکاری و صبوری شما عزیزان می تواند به راحتی از این موانع عبور کرده و مجدد پرقدرت به سمت جلو در کنار شما و با شما قدم بردارد🙏🏻🌹

به چه دلیلی سرعت و ریزش خدمات اینستاگرام دست خوش تغییرات میشه؟

وقتی اینستاگرام ببینه فشار بالایی روی سرورهاش هست و داره از اکانت فیک پر میشه و بیش از حد ریکوئست روی سرورها ارسال میشه، تعداد اکانت ها زیاد شده را بررسی و اقدام به حذف اکانت های به ظاهر فیک و غیر معمول میکنه.

مثلا قبلا یک اکانت در روز ۲۰۰ عدد پیج فالو میکرد ۵۰۰ پست لایک میکرد و از این محدودیت ها خبری نبود.

ولی الان مثلا یه اکانت اگر در یه روز بیش از ۲۰ فالو انجام بده، اون اکانت بلاک میشه و انجام عملیات های مختلف روی اون اکانت محدود میشه.

این باعث میشه محدودیت برای اکانت های فالورگیر ایجاد بشه و ظرفیت کمی داشته باشن و سرعتشون خیلی کم بشه و چون بیشتر اکانت ها بلاک میشن و سرویس دهندگان مجبور میشوند که قیمت سرویس هارو افزایش بدن تا کمتر سفارش ثبت شود.

اینستاگرام برا اینکه اکانت ها رو کمتر کنه میاد ربات هایی اعمال میکنه و حساسیتشونو میبره به بالاترین حد ممکن و مثلا اکانتی که داره با نرم افزار عمل فالورگیری انجام میده را تشخیص و حذف میکنه یا اکانت های غیر فعال و مشکوک رو حذف میکنه و… در این جریان ممکنه هم رباتا اشتباه کنند و کلی اکانت ها رو غیر فعال کنه چون بسیاری از افراد هستند که میبینیم خود به خود اکانتشون میپره…

این جریانات باعث میشه تعداد ریزش فالوورها زیاد بشه از طرف اینستاگرام…

با سابقه ای که از محدودیت ها داریم هر چند مدت هر چند ماهی یه بار برای مدتی اجرا میشه و وقتی فشارها کم شدن و به حالت اولیه برگشت، اینستاگرام حساسیت ها رو کم میکنه و اوضاع به حالت قبل برمیگرده.

امیدوارم این توضیحات کامل باعث بشه از روش کاری و دلیل این محدودیت ها آگاهی کامل بدست آورده باشید.

آپگرام، بزرگترین و قدیمی ترین پنل سرویس دهنده شبکه های اجتماعی