آموزش کسب درآمد شدید با موبایل بدون هیچ دانشی

« نحوه کار با سیستم پنل نمایندگی آپگرام »
آموزش کسب درآمد روزانه از اینستاگرام، تلگرام و آپارات با موبایل بدون هیچ دانشی
امروزه میلیون ها فرد ایرانی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام عضو و فعال هستند.طبق آمار دقیقی که بدست آمده، تعداد افراد فعال ایرانی در اینستاگرام بالای ۲۵ میلیون نفر و در تلگرام بالای ۳۵ میلیون نفر میباشد.

بسیاری از این افراد از جمله خودمان علاقه زیادی داریم پیج اینستاگراممان دارای مقدار زیادی فالوور، لایک، ویو و کامنت و … باشد همچنین کانال تلگرام با تعداد ممبر بالایی داشته باشیم!

خیلی از افراد حاضر هستند برای افزایش فالوور، لایک، کامنت و … صفحات خود هزینه های زیادی پرداخت کنند تا حتی اگر شده برای مخاطبان خود جلب توجه کنند و آن ها را جذب کنند و حتی تبدیل به مشتری واقعی کنند و از پیج خود کسب درآمد کنند…

برای شروع کافیه داخل گوگل “خرید فالوور” را جستجو کنید…

در صفحه نتایج جستجو، بالای صدها سایت ایرانی را خواهید یافت که روزانه مطمئنان بالای میلیون ها تومان سود از فروش فالوور و لایک و ممبر و … خواهند داشت. حالا چرا شما جزو این فروشندگان نباشید؟؟! حتی بدون این که هزینه طراحی سایت، تبلیغات و میزبان وب بدهید میتوانید یک فروشنده فالوور و لایک و … اینستاگرام یا ممبر کانال تلگرام باشید!

پنل نمایندگی آپگرام، ارائه دهنده خدمات ایرانی اینستاگرام و تلگرام از جمله سرویس های افزایش فالوور، لایک، ویو، کامنت و ممبر تلگرام با پایین ترین قیمت در کل ایران و در تمام وب سایت ها میباشد. (حتما قیمت تمام سایت هارا با قیمت های ما مقایسه کنید!

کافیه قیمت حداقل ۱۰ تا ۵۰ عدد از سایت هایی که داخل نتایج جستجو گوگل برای خرید فالوور و … پیدا کردید را بررسی کنید. بدون تعارف پنل آپگرام ارزانترین و پایین ترین قیمت ها را به شما ارائه خواهد داد (به دلیل اختصاصی بودن سرور ها)

به عنوان مثال هر ۱۰۰۰ عدد فالوور یکی از سرور های سایت ما ۹۰۰۰ هزار تومان میباشد ولی شما عمرا بتونید داخل سایت های فروش فالوور، لایک و … ۱۰۰۰ عدد فالوور با کیفیت را کمتر از ۲۵۰۰۰ تومان بخرید! اگر کمی بگردید میبینید که برخی سایت ها هر ۱۰۰۰ عدد فالوور را که به دروغ واقعی مینامند (فیک هستند) بالای ۲۵۰۰۰ تومان میفروشند!

شما میتوانید در میان این همه کاربر ایرانی در شبکه های اجتماعی پول خوبی به جیب بزنید و سرویس های افزایش فالوور و لایک و … را با قیمت خیلی پایین خریداری کنید و با قیمت بالاتر (مثل سایت فروشنده های دیگر) بفروشید و از هر سفارش لحظه ای سود کنید! (با موبایل و بدون سایت)

ابزار مورد نیاز جهت پول سازی و کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام

  1. یک اکانت اینستاگرام و تلگرام جهت ارسال پیام به افراد و توصیه به افزایش فالوور، لایک و … و فروش خدمات به آن ها…
  2. یک کارت بانکی جهت دریافت پول سفارش ها از مشتری
  3. داشتن روابط عمومی خوب جهت صحبت با مشتری و فروش سرویس های خود به آن ها

روش کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام با موبایل در خانه در ۵ مرحله

  1. توسط اکانت شخصی یا کاری خود به افراد پیام دهید و به آن ها بگویید که میتوانید فالوور، لایک یا … پیج آن ها را افزایش دهید.
  2. به صفحه لیست سرویس ها و تعرفه خدمات سوشال سلر مراجعه کنید تا لیست سرویس ها و قیمت آن ها دستتون بیاد…

مشاهده لیست کامل سرویس های آپگرام + تعرفه آن ها


  1. قیمت هر ۱۰۰۰ فالوور، هر ۱۰۰۰ لایک یا … را طبق قیمت گذاری مورد علاقه خود به افراد اعلام کنید.هرچی ارزانتر بفروشید، مشتری، سفارش و سود بیشتری خواهید داشت.
  2. مثلا شما ۱۰۰۰ لایک را به مشتری ۱۵ هزار تومان (یا بالاتر) میفروشید و خودتان از پنل نمایندگی لایک آپگرام ۱۰۰۰ عدد لایک را مثلا ۱۰ هزار تومان میخرید! این یعنی در یک سفارش شما ۵ هزار تومان سود کردید (فقط یک سفارش کوچک) حالا اگر شخص ۵۰۰۰ لایک خرید شما ۲۵ هزار تومان سود میکنید 😉
  3. شما ابتدا باید سفارش و هزینه سفارش را از مشتری دریافت کنید سپس به پنل نمایندگی آپگرام مراجعه کنید و سفارش مشتری را ثبت کنید تا سفارش ثبت و تکمیل شود 🙂

توجه کنید این روش کسب درآمد نیازی به تسویه حساب توسط ما نیست و صاحب کسب و کار شما هستید و تمام سود سفارش ها مستقیما توسط مشتری شما به کارت شما واریز میشود.


برای شروع کسب درآمد توسط موبایل بدون هیچ دانشی کلیک کنید


 

ارسال پیام به پشتیبانی
آموزش کامل کسب درآمد با پنل